Maitake Tinktura 30ml

515 

Maitake Tinktura 30ml od výrobce se skvělou pověstí UpLife . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Maitake Tinktura 30ml – můžete mít za 515 Kč.

Katalogové číslo: 0005 Kategorie: Štítek:

Popis

Maitake Tinktura 30ml od kvalitní značky je nyní k dostání výhodně za super cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Trsnatec lupenité, Grifola frondosa extrakt
Medicinální houba, která tvoří součást východní tradiční medicíny už několik tisíc let. Má pozitivní účinky na imunitní systém, působí antioxidačně a protizánětlivě.

Maitake neboli Trsnatec lupenitý je medicinální houba pocházející z Japonska. Stejně jako ostatní medicinální houby obsahuje velké množství tělu prospěšných látek. Nejvíce pozitivních účinků vykazuje maitake na poli imunity. Podporuje ji a zajišťuje její správné fungování. Díky tomu působí maitake antivirálně a antibakteriálně. Navíc je maitake efektivní antioxidant.

Na co je maitake dobrá?

podporuje imunitní systém a stará se o jeho správné fungování
působí jako antioxidant
pomáhá udržet hladinu krevní glukózy v normálu a tím pomáhá v prevenci proti diabetu
pomáhá regulovat krevní tlak a tím poskytuje úlevu srdci a ledvinám

Co maitake obsahuje?

polysacharidy – betaglukany, proteoglukany (maitake obsahuje grifolan, látku podporující normální fungování buněk a buněčné obnovy)
monosacharidy
aminokyseliny
enzymy

Kappa Health získává extrakt z maitake pomocí ultrasonické asistované extrakce, která zajišťuje vysoký poměr aktivních látek, zejména betaglukanů.

Kde maitake najdeme?

Maitake neboli Trsavec lupenatý  je dřevokazná houba parazitující na kmenech stromů nejčastěji dubů.  Roste ve velkých trsích v lesích zejména na severní polokouli. Vzhledem by mohla připomínat hlívu ústřičnou, její výskyt ale zdaleka není tak častý. Právě proto se maitake přezdívá „tančící houba“. Podle legendy ten, kdo maitake našel, tančil radostí.

Ve svém přirozeném prostředí dorůstají trsy maitake do obrovských rozměrů, které můžou vážit až 10 kilogramů! Kaapa Health pěstuje maitake na venkovních farmách ve Finsku a snaží se zajistit jí, co nejpřirozenější růst.
 

Zajímavosti a články o houbě Maitake
Medicinální houby pro lepší imunitu, mikrobiom a celkové zdraví Co jsou to adaptogeny, nootropika a medicinální houby?

Kdo může maitake užívat?

Maitake je vhodným doplňkem téměř pro kohokoli, kdo potřebuje posílit imunitní systém a snížit tělesnou zánětlivost.

Vzhledem k čistě rostlinnému složení je maitake od Kaapa Health vhodná pro vegany a vegetariány. Není vhodná pro těhotné a kojící ženy.

Nežádoucí účinky – Na co si dát pozor?

Vzhledem k tomu, že maitake silně působí jako podpora imunitního systému, mohlo by užívání v některých případech být spíše na škodu. Pokud tedy trpíte některým z autoimunitních onemocnění, nebo berete léky, které potlačují imunitu, poraďte se o užívání maitake dřív, než ji začleníte do své životosprávy.

Dávkování

Nejlepší formou, jak vytěžit z maitake co nejvíc je začlenit ji do svých každodenních rituálů. Ať už přidáte extrakt do kávy, čaje, smoothie, nebo si ho nakapete přímo pod jazyk, neuděláte chybu.
Jedna pipeta obsahuje 0,6 ml.
Maximální denní dávka jsou 2 ml.
Vzhledem k silné koncentraci extraktů od Kaapa Health, je doporučováno si každé tři měsíce od maitake na týden odpočinout
Obsah aktivních látek v 1 dávce: 1000 mg (ve 2 ml).

Země původu: Finsko

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0005
Maitake Tinktura 30ml
Maitake Tinktura 30ml
515