Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí

599 

Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí od skvělé a známé značky UpLife je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí ve skvělé akci za 599 Kč.

Katalogové číslo: 0011 Kategorie: Štítek:

Popis

Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí od našeho výrobce Trime Česká republika je pro vás pro vás právě dnes v akci. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Značková forma vitamínu K2
Ta nejlepší značková forma vitamínu K, která je dostupná. Jedná se o formu MK-7 (Menaquinone-7). Vitamin K2 ovlivňuje kardiovaskulární funkce a funkce srážlivosti krve. Přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů, vlasů a nehtů. Jeho nedostatek naopak zvyšuje míru kalcifikace cév. Jednoduše tedy K2 pomáhá dostat vápník tam, kde má být, tedy podporuje kosti, zuby a nehty. 

Ta nejlepší značková forma vitamínu K, která je dostupná. Jedná se o formu MK-7 (Menaquinone-7). Vitamin K2 ovlivňuje kardiovaskulární funkce a funkce srážlivosti krve. Přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů, vlasů a nehtů. Jeho nedostatek naopak zvyšuje míru kalcifikace cév. Jednoduše tedy K2 pomáhá dostat vápník tam, kde má být, tedy podporuje kosti, zuby a nehty. 
Vitamín K2 je tvořen pomocí fermentace bakteriemi Bacillus licheniformis patentovanou technologií.
Složení

Inulin, K2MK7, veganská kapsle: hydroxypropylmethyl celuóza
1 kapsle obsahuje: 80µg menaquinone
Referenční hodnota příjmu: 107 %

Co Vitamín K2 ovlivňuje?
Vitamín K2 ovlivňuje to, jak se vápník v našem těle chová. Je důležitý právě při braní doplňků, jako je vitamín D, nebo samotný vápník, protože pomáhá tomu, aby se dostal na místo určení, nejčastěji tedy kosti. Naopak přispívá k správnému fungování kardiovaskulárního zdraví. Jeho nedostatečné množství vede ke snížení odstraňování vápníků z cév, a tedy pokud vitamínu K2 nemáme dostatek, vede to k vyšší míře jejich kalcifikace.
Jak užívat?
Vitamin K2 se rozpouští v tucích (stejně jako vitamín D), proto ho konzumujte s jídlem obsahujícím tuky. Užívat vitamín K2 1 kapsle denně. 
S čím by se měl užívat?
Vitamin K2 je potřebný pokud doplňujete vitamin D3. Je tedy vhodné je brát pospolu. Země původu: Česká republika

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0011
Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí
Trime Česká republika Vitamín K2 90 kapslí
599