Chaga Tinktura 30 ml

519 

Chaga Tinktura 30 ml od přední společnosti UpLife , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Chaga Tinktura 30 ml výhodně ted u nás za 519 Kč.

Katalogové číslo: 987456321 Kategorie: Štítek:

Popis

Chaga Tinktura 30 ml od značky s dobrým jménem – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Chaga (Rezavec šikmý), medicinální houba ze severu je důležitou součástí výbavy každého, kdo prahne po optimalizaci svého zdraví.

Chaga nebo také Rezavec šikmý je houba parazitující na stromech, ze kterých čerpá živiny a aktivní látky působící jako účinné antioxidanty (až 10x víc než v ovoci a zelenině). V dřívějších dobách byla nedílnou součástí skandinávského, ruského i čínského léčitelství. V tradičním léčitelství byla Chaga podávána zejména na podporu imunity a moderní studie dokázaly, že ne zbytečně. Je bohatá na spoustu typů polysacharidů, hlavně betaglukany, které mají také příznivé účinky na hladinu krevního cholesterolu.

Co Chaga obsahuje?

Polysacharidy
Triterpeny
Polygenoly
Melanin
Vitamín B
Vitamín D
Betakaroten
Betulin a betulová kyselina – látky nacházející se přirozeně v kůře břízy

Kde Chagu najdeme?
Chagu najdeme parazitovat na kmenech stromů bříz, buků a dubů v nepříznivých podmínkách v lesích Skandinávie, Ruska a Severní Ameriky. Pro dané stromy je často její výskyt fatální, pro lidské tělo ale může mít přímo blahodárné účinky. Po sklizni, která probíhá zejména v létě se Chaga suší a následně rozemele na jemný prášek.
Kaapa Health pěstuje Chagu na venkovní farmě na jihu Finska, a to na substrátu z finské břízy. Substrát nese certifikáty plnící závazek firmy k trvale udržitelnému lesnímu hospodářství.

Zajímavosti a články o houbě Chaga z veřejných zdrojů
Houba Chaga a její účinky na náš imunitní systém Co o houbě chaga praví legendy?

Kdo ji může užívat?
Téměř kdokoli. Chaga od Kaapa Health se může užívat cíleně při potřebě řešit konkrétní problém, nebo klidně jako preventivní podpora celkového zdraví a kvalitního života. Chaga není vhodná pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy.

Nežádoucí účinky – Na co si dát pozor?
Chaga od Kaapa Health obsahuje také oxaláty – látky podobné fytátům v ořechách či lektinům v obilovinách. Vysoká konzumace takových látek může mít negativní vliv na střevní bariéru či zvyšovat toxicitu v ledvinách. Je tedy třeba dbát na dávkování a vyhnout se nadměrnému užívání. Ne nadarmo se říká, všeho moc škodí!
Nedoporučuje se konzumace společně s léky na léčbu diabetu, inzulinem ale ani apirinem, ibalginem či podobnými léky.
Dávkování

Nejlepší formou, jak vytěžit z Chagy co nejvíc, je začlenit ji do svých každodenních rituálů. Extrakt můžete přidat do kávy, čaje, smoothie, nebo si ho nakapat přímo pod jazyk.
Jedna pipeta obsahuje 0,6 ml.
Maximální denní dávka jsou 2 ml.
Vzhledem k silné koncentraci extraktů od Kaapa Health, je doporučováno si každé tři měsíce od Chagy na týden odpočinout.
Obsah aktivních látek v 1 dávce: 1000 mg (ve 2 ml)

Země původu: Finsko

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 987456321
Chaga Tinktura 30 ml
Chaga Tinktura 30 ml
519