Nutriop – Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg

1890 

Nutriop – Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg od dodavatele s dlouholetou historií UpLife je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Nutriop – Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg na našich stránkách za 1890 Kč.

Katalogové číslo: 0015 Kategorie: Štítek:

Popis

Nutriop – Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg od skvělého a známého výrobce Nutriop – Velká Británie je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Resveratrol jako efektivní anti-aging molekula doplněna quercetinem zvyšujícím vstřebatelnost resveratrolu a přinášejícím našemu tělu další pozitivní učinky.

Resveratrol je látka, která si získala popularitu díky účinkům v oblasti dlouhověkosti a podpory výkonnosti.

Quercetin v kombinaci s resveratrolem si vzájemně zvyšují vstřebatelnost a společné užívání těchto dvou suplementů je tak biohackerským majstrštykem.

Oba jsou silné přírodní antioxidanty, jako polyfenoly patří mezi látky, které mají široké pole pozitivních účinků na lidský organisus. Obě látky najdeme v bobulovitém ovoci jako jsou borůvky, černý rybíz, acai. Množství účinné látky obsažené v běžně dostupných potravinách je ale bohužel velmi malé.

Na co jsou resveratrol a quercetin dobrý?
Resveratrol

působí jako anti-aging molekula
chrání svalovou hmotu
podporuje kognitivní funkce
má pozitivní vliv na střevní bariéru

Quercetin

ovlivňuje sportovní výkonnost a vytrvalost a zároveň snížit únavu

Co obsahují?
Polyfenoly zejména flavonoidy známe pro své antioxidační účinky. Chrání buňky před volnými radikály. Kvercetin patří mezi ty nejsilnější.
Jedna kapsle obsahuje 500 mg resveratrolu a 200 mg quercetinu
Kde je najdeme?
Resveratrol

slupky hroznů vinné révy – resveratrol najdeme ve slupkách hroznů kde je jeho úlohou chránit hrozny proti slunci a proti bakteriálním škůdcům
červené víno – macerace slupek hroznů je součást výroby červeného vína, čímž se resveratrol dostává i do výsledného produktu (vína)
křídlatka japonská – léčivá bylina, nejsilnější rostlinný zdroj resveratrolu. Používá se na výrobu extraktu do kapslí.
maliny, borůvky, acai, švestky

Přesto, že resveratrol najdeme v běžně dostupných potravinách, nejsme jejich konzumací schopni dosáhnout dostatečného nasycení jako při užívání doplňků stravy. Bohužel resveratrol v základních potravinách mizí i kvůli využívání pesticidů a chemikálií v zemědělství.

Ani pití červeného vína není vzhledem k velice malému množství účinné látky dostatečným zdrojem resveratrolu. Výsledný efekt pití kvalitního červeného vína ale může být podobný. A to díky obsahu polyfenolů, melatoninu a dalších superlátek. Nesmíme ale zapomínat dbát na původ hroznů, délku macerace a celkovou kvalitu.
Quercetin

cibule, česnek, košťálová zelenina
ovoce – borůvky, brusinky, rakytník, černý rybíz, jablka, citrusy
kapary

Zajímavosti a články o Resveratrolu
Codeoflife.cz – Potraviny se superschopnostmi

Kdo může Resveratrol s Quercetinem užívat?
Quercetin je vhodný pro každého a jeho užívání v rámci doporučeného dávkování je bezpečné. Užívání resveratrolu je obecně a to i při zvýšených dávkách považováno také za bezpečné pro každého zdravého jedince. Mohlo by se ale stát, že v oslabeném těle nebude resveratrol fungovat tak, jak má a mohl by být pro tělo naopak zátěží.

Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, malé děti a jedince užívající další léky jako jsou antidepresiva.
Nežádoucí účinky – Na co si dát pozor?
Máme k dispozici studie, které nám potvrzují, že i při užívání 4-5 g resveratrolu, nenastávají žádné vedlejší účinky. Suplementaci resveratrolu můžeme tedy považovat opravdu za bezpečnou. Každý jsme ale jiný, a tak i reakce na resveratrol může být u každého individuální.

Při nadměrném užívání quercetinu může docházet k poškození ledvin. U žen mohou hrozit problémy se štítnou žlázou. Je třeba proto dodržovat dávkování a dělat pauzy mezi užíváním.
Dávkování

1-2 kapsle denně

Resveratrol je látka rozpustná v tucích, proto ho doporučujeme užívat vždy v kombinaci např. se lžící olivového či kokosového oleje, tučného jogurtu apod. Tuky zároveň vedou k produkci žluči a vedou k lepšímu vstřebávání kvercetinu ve střevě.

Nedoporučujeme kombinovat s jinými silnými adaptogeny.
Země původu: Velká Británie

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0015
Nutriop - Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg
Nutriop – Velká Británie Resveratrol s Quercetinem 500 mg
1890