Trime Česká republika ProLife Astaxanthin – 60 kapslí

890 

Trime Česká republika ProLife Astaxanthin – 60 kapslí od spolehlivého výrobce UpLife je u nás k dispozici opravdu výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online. Trime Česká republika ProLife Astaxanthin – 60 kapslí aktuálně výhodně za 890 Kč.

Katalogové číslo: 0010 Kategorie: Štítek:

Popis

Trime Česká republika ProLife Astaxanthin – 60 kapslí od této značky Trime Česká republika je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Silný antioxidant Astaxanthin, přírodní vitamín E, směs tokoferolů a tokotrienolů. Směs získávaný efektivně působící proti oxidativnímu stresu a stárnutí buněk.

Komplex ProLife vyvinutý českou firmou Trime obsahuje unikátní recepturu efektivně působící proti stárnutí buněk a oxidativnímu stresu. Směs obsahuje Astaxanthin v BIO formě extrahovaný z řasy Haematococcus pluvialis, plnospektrální vitamín E a mix tokoferolů a tokotrienolů z palmy olejné. Tato kombinace pomáhá tělo chránit před škodlivými a pro organismus nepřirozenými volnými radikály, jejichž převahu v našem těle způsobuje moderní životní styl.

Na co je ProLife dobrý?

Pomáhá v prevenci proti stárnutí a podporuje dlouhověkost
napomáhá chránit buňky proti oxidativnímu stresu
podporuje normální stav kostí a kloubů

Co ProLife obsahuje?

Astaxanthin

Jednou ze složek směsi ProLife je astaxanthin v BIO kvalitě extrahovaný z mikrořasy Haematococcus pluvialis. Astaxanthin je vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů, které vykazuje mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Mnohdy je také označován molekulou budoucnosti. ProLife obsahuje absolutně čistý astaxanthin a to primárně z důvodu přísně kontrolovaného systému pěstování a ekologické kultivace.

Tokotrienoly a tokoferoly

Vitamín E obsažený ve komplexu ProLife je směsí tokotrienolů a tokoferolů, jejichž působení pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Tokoferoly jsou každodenní součástí naší potravy. Jsou obsaženy v semenech, ořeších a některých olejích. Tokotrienoly jsou oproti tomu mnohem vzácnější a v porovnání s tokoferoly jsou i mnohem efektivnější v působení proti oxidativnímu stresu. Vzácné tokotrienoly a tudíž plné spektrum vitamínu E lze dnes získat pouze ze surového oleje z palmy olejné (Elaeis Guineensis) extrahovaného z jejích plodů.

Kdo může ProLife užívat?

Antioxidační směs ProLife může užívat každý, kdo chce zvýšit hladinu antioxidantů v těle a zpomalit stárnutí. Čím více je tělo vystaveno zátěži, čím horší je životní styl daného jedince, tím větší je potřeba hladinu antioxidantů doplnit.

Vzhledem k rostlinnému původu všech složek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Není vhodný pro děti.

Dávkování

Doporučené dávkování je 1 kapsle denně s jídlem.

Složení

Směs ProLife obsahuje 60 kapslí (60 dávek). Všechny složky pocházení z rostlinného zdroje bez GMO, bez použití pesticidů, toxinů a alergenů.

množství v jedné dávce
% denní hodnoty

BIO astaxanthin
4 mg

Směs tokotrienolů a tokoferolů
125 mg

– vitamín E (d-alfa tokoferol)
4,4 mg
36,6 %

– směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta)
19 mg

Upozornění:

“Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0010
Trime Česká republika ProLife Astaxanthin - 60 kapslí
Trime Česká republika ProLife Astaxanthin – 60 kapslí
890