BrainEffect – Německo Krill omega-3 60 kapslí

749 

BrainEffect – Německo Krill omega-3 60 kapslí od společnosti s dlouholetou tradicí UpLife . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. BrainEffect – Německo Krill omega-3 60 kapslí v akci za cenu 749 Kč.

Katalogové číslo: 0026 Kategorie: Štítek:

Popis

BrainEffect – Německo Krill omega-3 60 kapslí od společnosti s dlouholetou tradicí BrainEffect – Německo je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Kvalitní tuk Omega-3 s obsahem DPA a EPA získaný z korýšů a navíc obohacený o cholin a antioxidant astaxanthin. Výborná volba pro dlouhodobé zdraví a kvalitní fungování mozku

Kompletní specifikace
Náš mozek je z velké části z tuku. Je důležité, mu kvalitní tuky dodávat. Proto zde máme Omega-3 olej s obsahem DPA+EPA 260mg, cholinem a astaxanthinem. Všechny tyto látky podporují správné fungování mozku. Optimalizují mentální výkon a chrání před některými negativními aspekty, kterým naše tělo a mozek vystavujeme. Ukazuje se, že podporují správné fungování naší nervové soustavy a srdce. Nejzajímavější a jednou z velkých výhod je obsah astaxanthinu v Krill omega-3 oleji. Astaxanthin je to barvivo, které antarktickému Krillu dává jeho rudou barvu. Je to jeden z nejpotentnějších antioxidantů. Cholin zase hraje roli v tvorbě acetylcholinu, jednoho z nejdůležitějších neuropřenašečů v našem mozku, který hraje roli v kognitivních funkcích, paměti a soustředění. Ukazuje se, že Krill Omega-3 Olej má pravděpodobně lepší bio-dostupnost (bioavailability), než tuk rybí. To znamená, že ho náš organismus lépe vstřebá a využije.  
Tento produkt je vyroben z udržitelného rybaření v Německu. 

Složení
Krill Olej s astaxanthinem a cholinem.
60 kaslí na balení obsahuje: Olejový extrakt z Krillu (lipidový extrakt z antarktického krillu – euphausia superba), želatina, sladidla: glycerine, sorbitol; ethyl vanillin, voda
Alergické upozornění: Obsahuje korýše
Nutriční tabulka

Látky obsažené ve 2 tabletách (denní dávka)

  %RM

Krill olej

1180 mg

  **

–  z toho Omega-3         

319 mg          

  **

– z toho EPA + DHA      

260 mg

  **

Cholin

83 mg

  **

Phospholipids

661 mg

  **

Astaxanthin

100 μg

  **

Dávkování
Doporučujeme Krill omega-3 olej užívat dvě tablety denně s jídlem
 
Upozornění:“Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0026
BrainEffect - Německo Krill omega-3 60 kapslí
BrainEffect – Německo Krill omega-3 60 kapslí
749