Sangre de Drago 30 ml

220 

Sangre de Drago 30 ml od výrobce s dlouholetou historií UpLife lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sangre de Drago 30 ml nyní za 220 Kč.

Katalogové číslo: 0006 Kategorie: Štítek:

Popis

Sangre de Drago 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Výhodná akce opravdu pro každého.

Croton lechleri 30 ml,100% neředěná, ručně sbíraná míza ze stromů Croton lechleri z amazonského pralesa. 

Sangre de Drago, česky známá jako „dračí krev“ je míza neboli latex vytékající z kúry stromu Croton lechleri. Označení dračí krev získala díky syté rudé barvě, která je pro ni typická.
Obsahuje velké množství alkaloidů z nichž nejznámější je taspin – alkaloid. Po staletí byla dračí krev používána na potírání ran pro zastavení krvácení, urychlení hojení a pro ochranu zranění před infekcí. Dnes se také používá zevně na léčbu ekzému či dalších kožních onemocněních.

Co dračí krev obsahuje?
Uvádíme jen nejzásadnější látky ve 100% pryskyřici:

taspiny
proanthocyanidy
eritadenin

Kde dračí krev najdeme?
Croton lechleri je vysoký, štíhlý strom rostoucí do výšky 10-20 metrů s typicky šedobílou skvrnitou kůrou. Po jejím naříznutí vytéká z kmene hustá tekutina temně červené barvy připomínající krev. Croton lechleri roste v amazonských teritoriích Jižní Ameriky. Nejčastěji ho můžeme najít v severozápadní nížině mezi mořem a nadmořskou výškou 2000 m, v narušené půdě podél řek.

U dračí krve je více než u jiných suplementů potřeba dbát na kvalitu. Sbírání dračí krve ze stromů rozmístěných nepravidelně v džungli je totiž zdlouhavý a obtížný proces, a proto je často těžké odolat pokušení naředit ji vodou či jinou látkou. Naředěná dračí krev pochopitelně ztrácí na účincích.

Sangre de Drago od značky WAYUSA pochází z ověřené a udržitelné produkce v Peru. Je zpracována tradičním způsobem a kvůli jejímu získání nezahynul žádný strom.
Zajímavosti a články o dračí krvi
codeoflife.cz – Jaké vlastnosti má dračí krev?
Kdo může dračí krev užívat?
Užívání dračí krve může vyzkoušet takřka každý. I přesto, že klinické testy neprokázaly vedlejší účinky, není dle nás dračí krev vhodná pro těhotné a kojící ženy a děti do 12let.
Použití
Zevně: ke kloktání se používá roztok 3-10 kapek na 1 dl vody. Při aplikaci na ránu se dračí krev nanáší neředěná. Užíváme maximálně měsíc, poté si dáme týden pauzu.

Zajímavost
Indiánská medicína používá dračí krev často při vaginálních koupelích před porodem. 

 
Země původu: Peru

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0006
Sangre de Drago 30 ml
Sangre de Drago 30 ml
220