Nutriop – Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí

2890 

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí od skvělé a známé značky UpLife jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte bezpečně online. Nutriop – Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí ve skvělé akci za 2890 Kč.

Katalogové číslo: 0081 Kategorie: Štítek:

Popis

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí od značky s dobrým jménem Nutriop – Velká Británie – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Silný neuroprotektivní prostředek, který kombinuje vlastnosti L-Ergothioneinu s kyselinou ferulovou, bioaktivní složkou rýžových otrub, která zlepšuje oxidační stres a podporuje mitochondriální biogenezi.

Ergothionein je ve vodě rozpustná aminokyselina, která se přirozeně tvoří v určitých bakteriích a nekvasinkových houbách. Při perorálním podání molekula cestuje do mozku a podporuje funkci centrálního nervového systému.

V rámci běžné stravy je L-Ergothionein běžně přijímán prostřednictvím různých hub a masa. Bohužel tento typ konzumace jídla poskytuje pouze zlomek toho, co je potřeba k plnému využití výhod této látky.

Na co je Ergo-Supreme dobré?

přispívá ke zmírnění projevů stárnutí 
Zvyšuje hladinu lipoxinu
Podpora mitochondriálních funkcí
Podpora funkcí nervového systému

Co Ergo-Supreme obsahuje?

30 kapslí
L-Ergothionein (10mg)
Kyselina ferulová (250mg)

Odkud Ergo Supreme od Nutriop pochází?
Značka Nutriop je známá kvalitou svých výrobků a certifikací mnoha laboratoří. Při výrobě Ergo-Supreme je použit pouze L-Ergothionein extrahovaný z Matsutake ( Tricholoma matsutake ) a Lion’s Mane( Hericium Erinaceus ) houby obsahující 0,75–0,96 mg/g čistého ergothioneinu.

Aby byl maximalizován účinek této 99% biologicky fermentované, ve vodě rozpustné aminokyseliny, je kombinována se zcela přírodní kyselinou ferulovou extrahovanou z rýžových otrub.
Zajímavosti a články o Ergothioneinu
Rehabilitace.info – Ergothionein a jeho účinky na naše zdraví Ergothionein: Nový vitamín?
Kdo může Ergo-Supreme užívat?
Pokud trpíte jakýmkoli zdravotním problémem, konzultujte užívání Ergo-Supreme se svým lékařem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 18 let.
Dávkování
Doporučujeme 1 kapsli denně.
Země původu: Velká británie

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. 

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0081
Nutriop - Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí
Nutriop – Velká Británie Nutriop® Ergo-Supreme Ergothionein- 30 kapslí
2890