Nutriop – Velká Británie Nutriop® Čistý prášek – NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů

2450 

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Čistý prášek – NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů od našeho výrobce UpLife , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Nutriop – Velká Británie Nutriop® Čistý prášek – NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů – nyní pořídíte za super cenu 2450 Kč.

Katalogové číslo: 0080 Kategorie: Štítek:

Popis

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Čistý prášek – NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů od skvělého výrobce Nutriop – Velká Británie je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

NAD+je koenzym, který nám pomáhá udržet si mladé a zdravé tělo i mysl. Pomáhá nám s regenerací DNA, regulací genů dlouhověkosti a energetickým metabolismem. NAD+ existuje ve všech živých buňkách a je základní složkou pro život.

Využijte regenerační sílu čistého NAD+, neboli nikotinamid adenin dinukleotid, který nám pomáhá udržet si mladé a zdravé tělo i mysl. Podporuje regeneraci DNA regulací genů dlouhověkosti a energetickým metabolismem. NAD+ existuje ve všech živých buňkách a je základní složkou pro život.
Přirozené hladiny NAD+ v těle s přibývajícím věkem klesají, takže jsme stále náchylnější k dopadům stárnutí.
NAD+ podporuje přirozenou zásobu NAD v těle dvěma způsoby. Může být transportován do buněk přímou absorpcí, nebo je nejprve degradován na nikotinamid mononukleotid neboli NMN. Pro ty, kteří to nevědí, je NMN oblíbeným předchůdcem NAD+.

Co Spermidin obsahuje?

16 gramů čistého prášku NAD+
Doporučená denní dávka obsahuje 400 mg nikotinamid adenin dinukleotid

Odkud prášek NAD+ od Nutriop pochází?
Britská značka Notriop si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků.Pyšní se testováním výrobků laboratořemi tetích stran.
Zajímavosti a články o nikotinamid adenin dinukleotid
Top 5 nejdůležitějších obranných systémů těla pro lepší imunitu Codeoflife.cz – 5 strategií, jak zpomalit stárnutíUNSWorks institutional repository – Studie NAD+ (EN)
Kdo může prášek NAD+ užívat?
Pokud trpíte jakýmkoli zdravotním problémem, konzultujte užívání NAD+ čistého prášku se svým lékařem. Užívání není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 18 let.
Nežádoucí účinky – Na co si dát pozor?
Je velice důležité nebrat čistý prášek NAD+ nikotinamid adenin dinukleotid jako zázračnou pilulku nesmrtelnosti, ale jako jeden z dalších nástrojů, pomocí kterého je možné optimalizovat fungování našeho organismu.
Dávkování
Doporučená denní dávka je jedna přiložená lžička denně rozpustná v ústech, nebo společně s jídlem. Náš tip: Prášek NAD+ se skvěle hodí k jogurtu.

Země původu: Velká Británie

Upozornění:
Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.
Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0080
Nutriop - Velká Británie Nutriop® Čistý prášek - NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů
Nutriop – Velká Británie Nutriop® Čistý prášek – NAD+ Nikotinamid Adenin Dinukleotid– 16 gramů
2450