Mučenka – 60 kapslí

309 

Mučenka – 60 kapslí od známého předního výrobce UpLife , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Mučenka – 60 kapslí výhodně za cenu 309 Kč.

Katalogové číslo: 0051 Kategorie: Štítek:

Popis

Mučenka – 60 kapslí od značky se skvělou pověstí je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Využijte mimořádných zklidňujících účinků mučenky pletní, která přispívá k relaxaci, napomáhá rychlejšímu usínání a zlepšení kvality spánku.

Mučenka pletní je tradiční léčivá rostlina původních amerických kultur a od 16. století si vydobyla i pevné místo v evropské fytoterapii. Obsahuje řadu unikátní látek, jako jsou vitrexin, orientin, apigenin, indolové alkaloidy, a dokonce i kyselina gama-aminomáselná (GABA). Doplněk stravy Mučenka Epigemic obsahuje vysoce kvalitní extrakt z mučenky ve veganských kapslích pro snadné a pohodlné užívání.
Na co je naše balení mučenky dobré?

Podpora spánku (mučenka)
Konzumace s jídlem přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi. (HPMC)
Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. (HPMC)

Co Mučenka obsahuje?

60 kapslí 
Mučenka pletní (Passiflora incarnata)
Inulin
Hydroxypropyl, methylcelulóza (HPMC)

Kdo může mučenku užívat?
Užívání mučenky není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 18 let. 
Dávkování
1 – 2 kapsle denně. Zapít velkým množstvím vody, aby bylo zajištěno, že se látka dostane do žaludku.

Upozornění:

“Naší specializací není lékařství. Vycházíme z vědy a množství studií. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace v tomto článku jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.”

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0051
Mučenka - 60 kapslí
Mučenka – 60 kapslí
309