Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®

199 

Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® od této spolehlivé značky Sealpod lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® stojí u nás 199 Kč.

Katalogové číslo: 711347732942 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ® od známého výrobce Sealpod jde u nás právě teď pořídit výhodně.

Sada pro dokonalé vyčištění vašeho Nespresso ® kávovaru. Odvápňovací prášek (150 g) – Odvápnění je klíčem k optimálnímu výkonu kávovaru! Po určité době používání vašeho přístroje se na topných tělesech a hadičkách usazuje minerální kámen, který zabraňuje správnému proplachování vody při optimálním tlaku a teplotě, což může mít za následek nedostatečně extrahovanou kávu se slabší chutí. Sealpod Descaling Powder vše důkladně propláchne, jeho účinek trvá déle než při použití octu a nezanechává nepříjemný zápach a pachuť, která ovlivňuje aroma a chuť vašeho šálku kávy. Čisticí kapsle ( 2 kapsle v balení) – Věděli jste, že váš kávovar je živnou půdou pro bakterie a další nečistoty? Čistící kapsle pomůže odstranit veškerý zbytkový olej a nečistoty, aby byl váš šálek kávy hygieničtější a chutnější. Jaký je rozdíl mezi čištěním a odvápněním? Čisticí kapsle čistí přední část vašeho přístroje a odstraňuje starý kávový olej a bakterie ze spařovací komory. x Odvápňovací prášek působí na zadní část a topné těleso vašeho přístroje a pomáhá vám udžet optimální teplotu a tlak vody. Obsah balení: Odvápňovací prášek (150 g) Čisticí kapsle ( 2 kapsle v balení)

 

Další informace

  • Značka: Sealpod
  • Kategorie: E-SHOP > Kávovary > Čisticí prostředky
  • Katalogové číslo: 1529
  • EAN: 711347732942
Sealpod Kapsle Sealpod Cleaning Kit - čisticí sada
Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada,Kapsle Sealpod Cleaning Kit – čisticí sada Nespresso ®
199