Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-6A dřevěná rukojeť

1119 

Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-6A dřevěná rukojeť od skvělé značky Chemex je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-6A dřevěná rukojeť – nakoupíte u nás nyní za 1119 Kč.

Katalogové číslo: 028068001012 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-6A dřevěná rukojeť od značky s dlouholetou tradicí Chemex , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

V roce 1941 vynalezl doktor chemie Peter J. Schlumbohm designový kávovar, jehož tvář se i po více než 70 letech nijak nezměnila. A není divu, není to nijak potřeba. Světově obdivovaný a ceněný Chemex CM-6A Pour Over 6 si pomalu nachází místo i u českých milovníků kávy. Sám jeho autor tvrdí, že "i největší trouba dokáže pomocí Chemexu připravit vynikající kávu." Chemex, na první pohled připomínající karafu na vodu, je vyroben z borosilikátového skla a uprostřed má dřevěný korzet uvázaný pomocí kožené pásky. Příprava kávy je opravdu snadná, stačí pouze seshora vložit papírový filtr, propláchnout jej horkou vodou, nasypat odpovídající množství středně jemně mleté kávy a mírně spařit vodou. Jakmile začnou propadávat první kapky kávy dolívejte vodu za občasného promíchání. K preciznímu pomalému nalévání doporučujeme naši Hario Buono konvici na kávu. Více o přípravě filtrované kávy najdete v naší sekci Příprava kávy – Filtrovaná káva. Pro dokonalý výsledek doporučujeme zakoupit papírové filtry Chemex pro 6-10 šálků. Materiál: borosilikátové sklo, dřevo, kůžeObjem: 880 ml

 

Další informace

  • Značka: Chemex
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Filtrovaná káva (drip)
  • Katalogové číslo: 370
  • EAN: 028068001012
Chemex Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť
Chemex 6 šálků dřevěná rukojeť,Chemex CM-6A dřevěná rukojeť
1119