AEROPRESS kávovar s filtry,Aeropress Aerobie kávovar se 100 filtry

599 

AEROPRESS kávovar s filtry,Aeropress Aerobie kávovar se 100 filtry od skvělé značky Aerobie je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. AEROPRESS kávovar s filtry,Aeropress Aerobie kávovar se 100 filtry , produkt nakoupíte ted u nás za 599 Kč.

Katalogové číslo: 085276000855 Kategorie: , , Štítek:

Popis

AEROPRESS kávovar s filtry,Aeropress Aerobie kávovar se 100 filtry od společnosti Aerobie , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít.

Aerobie Aeropress je víceméně povinná výbava všech kávových labužníků. Za přijatelnou cenu nabízíme možnost připravit si v domácích podmínkách kávu o té nejlepší kvalitě, káva je velmi jemná s podobností kávy z espresso. Další výhodou je jednoduché čištění přístroje, který stačí pouze opláchnout a vyhodit použitý kávový filtr. Aeropress je vysoce kvalitní výrobek, vyroben přímo v USA – Kalifornii! Jelikož prodáme velké množství Aeropressů, vždy u nás najdete poslední vyráběný model. Vše o přípravě kávy pomocí Aeropressu najdete v naší sekci Příprava kávy – Aeropress. Množství šálků od 1 až po 4 porce kávy si zvolíte sami! Vše je přehledně značeno na tubusu! Toto je velká výhoda na rozdíl od moka konvičky. SADA OBSAHUJE 100 Ks FILTRŮ, další filtry můžete zakoupit zde – Originál Aeropress filtry 350 ks Sada zahrnuje: 1 x AEROPRESS (komora + píst) 1 x 100 kusů filtrů do Aeropressu 1 x odměrka na kávu 1 x míchadlo 1 x návod Rozdíl oproti předchozí verzi modelu, viz obrázek níže.

 

Další informace

  • Značka: Aerobie
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Aeropress
  • Katalogové číslo: 128
  • EAN: 085276000855
Aerobie AEROPRESS kávovar s filtry
AEROPRESS kávovar s filtry,Aeropress Aerobie kávovar se 100 filtry
599