Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g

119 

Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g od značky s dlouholetou historií Bylinářství-kořenářství jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g za bezkonkureční cenu 119 Kč.

Katalogové číslo: 8592891021155 Kategorie: Štítek:

Popis

Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g od dodavatele se skvělou pověstí Bylinářství-kořenářství . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Bylinný čaj IVF – doplněk stravy

Doplněk stravy čaj Podpora IVF je určený k užívání před podstoupením IVF (umělého oplodnění, asistovaná reprodukce). Jedná se o bylinnou směs, jejímž obsahem je například řebříček obecný, který přispívá k menstruačnímu komfortu ženy, dále obsahuje několik bylin podporující přirozenou obranyschopnost organismu, jedná se zejména o Mátu peprnou nebo Mateřídoušku.

Plánujete podstoupit IVF? Naše klientka nám poskytla rozhovor a podělila se s námi i vámi o svoje zkušenosti a pocity z návštěvy reprodukční centra. Přečtěte si první 1. díl článku, co je to IVF a jak se na něj připravit.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky mají byliny ve směsi podpora IVF?

* povolené účinky dle platné legislativy

Řebříček – přispívá k menstruačnímu komfortu ženy, přispívá ke správnému fungování dýchacího a cévního systému, pozitivně působí na funkci močových cest a ledvin.

Jmelí –  přispívá k normální činnosti cévní soustavy a hladině lipidů v krvi, podporuje přirozenou obranyschopnost imunitního systému, je antioxidantem.

Mateřídouška – podporuje přirozenou obranyschopnost –  imunitní systém, je antioxidantem.

Bez Černý – přispívá k vylučování vody z lidského organismu, podporuje imunitní systém, je antioxidantem. Pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi jako součást zdravého životního stylu.

Máta – přispívá ke správné činnosti trávicích soustavy, podporuje přirozenou obranyschopnost –  imunitní systém, napomáhá k relaxaci a lepšímu spánku.

Mařinka (Svízel vonný) –  má relaxační účinek, podporuje usínání, je antioxidantem.

Drmek obecný– zajišťuje menstruační komfort, ulevuje při premenstruačním syndromu, pomáhá ženám v období menopauzy, je antioxidant. Přispívá k normálnímu fungování paměti, pozornosti, reakčním a vyjadřovacím schopnostem.

Puškvorec napomáhá normálnímu trávení, přispívá k normální funkci střevního traktu a napomáhá udržovat harmonické vyvážení žaludku a střev.

Zeměžluč –  zajišťuje normální trávení, má relaxační účinky, pomáhá při usínání

 


Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 sáčku 100g

Máta peprná (Mentha piperita), Mateřídouška (Thymus vulgaris), Bez černý (Sambucus nigra), Řebříček (Achillela millefolium), Mařinka (Svízel vonný), Puškvorec (Acorus calamus), Jmelí (Viscum), Zeměžluč (Centaurium), Drmek obecný (Vitex agnus castus)

Návod na přípravu

 • Připravte si 1-2 čajové lžičky bylinné směsi
 • Přelijte 250 ml horké vody a přikryjte
 • Nechte 10-15 minut vyluhovat
 • Čaj připravujte vždy čerstvý

Dávkování

*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • 2 šálky denně. 1dcl před jídlem a 1dcl cca hodinu po jídle.
 • Před jídlem si po vypití šálku (1dcl) užijte 1 lžičku olivového oleje.
 • Po jídle užijte 1 čaj. lžičku medu. Na žízeň pijte meduňku.
 • 100 g sypaného čaje odpovídá cca na měsíc užívání.
 • Užívejte 3 měsíce, poté 1 měsíc pauza a následně užívání opakujte.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto je doporučeno, užívat přírodní doplňky stravy dlouhodobě a pravidelně.

Během dne je možno kombinovat podle potřeby i více bylinných čajů. Není vhodné bylinné čaje, které jsou používány v souvislosti s konkrétními problémy, užívat ve stejném složení dlouhodobě, tzn. několik měsíců. Vhodnější je složení bylinné směsi obměňovat.


Upozornění

Bylinný čaj je doplňkem stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Bylinná směs není vhodná pro těhotné a kojící ženy.

Důležité informace 

Balení: papírový sáček, 100g netto

Skladování: Skladujte v suchu do 25 °C. Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Datum spotřeby uvedeno na přední straně sáčku.

Výrobce: Bylinářství JUKL www.jukl.cz

 

Informace o produktu

 • Značka: Bylinářství-kořenářství
 • EAN: 8592891021155
 • Další vlastnosti: 1 sáček 1x 100g. FAQ-1 Proč užívat lžičku olivového oleje a medu?. FAQ-2 Kolik meduňkového čaje můžu pít za den?. FAQ-3 Můžu užívat čaj při docházení na IVF i když užívám léky?. Určení Ženy. Použití IVF. Dle Problému umělé oplodnění. . . . . . . .
Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g
Bylinářství-kořenářství JUKL Čaj Podpora IVF 100 g 1 sáček: 1x 100g
119