Adiel Čaj báby Radnické, 15 sáčků 2,5g 1 ks v balení: 1×15 sáčků

109 

Adiel Čaj báby Radnické, 15 sáčků 2,5g 1 ks v balení: 1×15 sáčků od výrobce s dlouholetou historií Adiel je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Adiel Čaj báby Radnické, 15 sáčků 2,5g 1 ks v balení: 1×15 sáčků nyní za 109 Kč.

Katalogové číslo: 8594189994127 Kategorie: Štítek:

Popis

Adiel Čaj báby Radnické, 15 sáčků 2,5g 1 ks v balení: 1×15 sáčků od dodavatele se skvělou pověstí Adiel je právě nyní na našich stránkách v akci. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Čaj dle Báby Radnické, 15 sáčků – doplněk stravy

Vyvážená směs nahrubo nasekaných bylin obsahuje řebříček, který podporujuje menstruační a premenstruační komfort ženy, pomáhá ke správné funkci močových cest. Šípek napomáhá správné funkci močového měchýře a trávicího traktu, přispívá k přirozené obranyschopnosti, je antioxidantem. 

Trápí vás (pre)menstruační syndrom? Vyzkoušejte vysoce koncentrovaný extrakt z drmku obecného ADIEL Drmek forte s vitamínem E. Nebo vás trápí nepravidelný menstruační cyklus? Vyzkoušejte oblíbený bylinný koncentrát Femigard dle známého gynekologa Václava Vydry.

Lidová léčitelka Božena Kamenická (bába Radnická)

Bylinářka a léčitelka bába Radnická (Božena Kamenická) byla skvělou diagnostičkou. K tomu potřebovala vzorek ranní moči pacienta, který nahřála nad plamenem a za okamžik rozpoznala, jaká nemoc člověka trápí. Byla léčitelkou několika prezidentů a slavných osobností. Její nedílnou součástí života bylo pomáhat ženám, které nemohly otěhotnět. „Díky jejímu léčení bylinkovou směsí se narodily možná čtyři stovky dětí“. Dojemná poděkování, která jsou nalepena v knize díků v muzeu v Radnicích, přicházela od rodičů po celém světě.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, platné od 14.12. 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky mají bylinky v čaji dle báby Radnické?

* povolené účinky dle platné legislativy

 • Heřmánek – podporuje normální trávení, přispívá k normální funkci dýchacího systému, podporuje přirozenou obranyschopnost – posiluje imunitní systém, je antioxidantem
 • Dobromysl – podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému (krevní tlak), zajišťuje správnou činnost jater a funkci žlučníku. Napomáhá normální funkci dýchacích cest, podporuje imunitní systém, je antioxidantem.
 • Šípek – napomáhá správné funkci močového měchýře a trávicího traktu, přispívá k přirozené obranyschopnosti, je antioxidantem.
 • Čekanka – příznivě působí na funkci střevního traktu a činnost jater, přispívá k optimální hladině glukózy v krvi.
 • Meduňka – pozitivně působí na hormonální rovnováhu, podporuje správné trávení a činnost oběhové soustavy, podporuje mentální zdraví (pozitivní nálada) – spánek, napomáhá správné funkci dýchacího systému.
 • Sléz – napomáhá ke správné funkci hltanu, krku, dýchacích cest a dýchací soustavy, podporuje normální trávení a činnost střevního traktu.
 • Maceška – podporuje normální stav pokožky.
 • Jablečník obecný – je antioxidantem, přispívá k normální hladině cukru v krvi, napomáhá správné činnosti jater, žlučníku a dýchacího systému.
 • Mařinka (Svízel vonný) – má relaxační účinek, podporuje usínání, je antioxidantem.
 • Řebříček – přispívá k menstruačnímu komfortu ženy, přispívá ke správnému fungování dýchacího a cévního systému, pozitivně působí na funkci močových cest a ledvin.

Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 čajového sáčku (2,5g)

Heřmánek (Matricaria chamomilla), Dobromysl – Oregáno (Oreganum vulgare), Šípek (Rosa canina), Čekanka (Cichorium intybus), Meduňka lékařská (Melissa officinalis), Sléz (Malva neglecta), Maceška, Jablečník obecný (Marrubium vulgare), Mařinka, Řebříček (Achillela millefolium)

Návod na přípravu

 • Nálevový sáček přelijte 250 ml vroucí vody.
 • Nechte 10 minut vyluhovat.
 • Čaj připravujte vždy čerstvý.
 • Ideální je užívat čaj na lačno/ před jídlem.

Dávkování

 
*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Užívejte 1-2 šálky denně, ideálně na lačno/ před jídlem.
 • Čaj připravujte vždy čerstvý.
 • Doba trvání by měla být 6-8 týdnů.
 • 15 sáčků je přibližně na 1 – 2 týdny.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Adiel čaj dle báby Radnické není vhodný pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Bylinný čaj je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy.

Přípravky nedoporučujeme kombinovat s hormonálními léky a antibiotiky. Lze je užívat společně s vitamíny, extrakty nebo tinkturou. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem na kombinaci s bylinnými přípravky.

Důležité informace

ADIEL Čaj dle báby Radnické je registrovaným přípravkem na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Balení: 15 x textilní sáček, obsah bylin 2,5 g v sáčku, 37,5 g celková hmotnost balení, papírová destička pro uchycení na hrnek.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je vyznačeno na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Vyrobeno v České republice, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz


Informace pro lékárny

Tento výrobek si můžete objednat i ve své lékárně. Pokud lékárny nemají produkt skladem, lze vyžádat objednání. Ceny v lékárnách se mohou lišit od cen výrobků v e-shopu.

Lékárny mohou tento produkt objednávat přes lékárenský velkoobchod Phoenix s.r.o., pod následujícími kódy.

APA kód: 4503643
PDK kód: 4503643
EAN kód: 8594189994127

 

Informace o produktu

 • Značka: Adiel
 • EAN: 8594189994127
 • Další vlastnosti: 1 ks v balení 1×15 sáčků. FAQ-1 Mohu pít víc jak dva sáčky denně?. FAQ-2 Mohu pít čaj po celý cyklus a jak dlouho ho můžu užívat?. FAQ-3 Na jak dlouho mi vydrží jedno balení?. FAQ-4 Jaký je rozdíl mezi čajem báby Radnické a čajem dle Ludmily Mojžíšové?. FAQ-5 Je možné pít čaj v těhotenství?. FAQ-6 Mohu pít více čajů najednou ?. FAQ-7 Je možnost kombinovat – čaj, kapsle, tinkturu ?. FAQ-8 Je možnost vaše produkty zakoupit i v lékárně?. . . . . .
Adiel Čaj báby Radnické
Adiel Čaj báby Radnické, 15 sáčků 2,5g 1 ks v balení: 1×15 sáčků
109