Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml

216 

Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml od skvělé a známé značky Serafin je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml za bezkonkureční cenu 216 Kč.

Katalogové číslo: 8595634801014 Kategorie: Štítek:

Popis

Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml od přední značky Serafin – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Překyselení koncentrát – doplněk stravy

Unikátní čajový koncentrát Překyselení je sestaven tak, aby podporoval správné fungování našich vnitřních orgánových soustav. Překyselení organismu mívá dost často vliv i na neplodnost.

Připravili jsme pro vás výhodnou sadu na očistu organismu. Obsahem sady je superpotravina maca peruánská a kvalitně vyráběný sypaný čaj Játra.

Překyselení organismu a jeho vliv na neplodnost:

  • Překyselení organismu, způsobené stresem, nevhodnou stravou, nedostatkem pohybu, častými antibiotiky či antikoncepcí narušuje pH sliznic.
  • Děložní hrdlo je v podstatě imunitní systém, častými odpovědními reakcemi mohou být rakoviny čípku i vaječníků.
  • Vaginální záněty, jejichž další příčinou je špatná střevní mikroflóra, která přes hráz proniká i do močových cest a způsobuje záněty i zde. Záněty jsou opět léčeny antibiotiky, jež znovu způsobují překyselení.

LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. Bližší informace o účincích použitých bylin najdete v herbáři bylin.


Jaké jsou účinky bylin v koncentrátu překyselení ?

* povolené účinky dle platné legislativy

Pampeliška kořen – je protizánětlivý, podporuje správnou funkci jater

Kopřiva nať – přispívá ke správné střevní mikroflóře

Čekanka kořen – podporuje fungování střevního traktu a jater

Benedikt nať – zajišťuje správné trávení a dýchání

Lopuch kořen – pomáhá k pročištění krve, udržuje optimální hladinu glukózy v krvi

Puškvorec kořen – zajišťuje normální trávení

Přeslička nať – pozitivně působí na stav pokožky, vlasů nehtů, kloubů a svalů


Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 250 ml vodný výluh z Benediktu lékařského (Cnicus benedictus), Puškvorce lékařského (Acorus calamus), Čekanky obecné (Cichorium intybus), Přesličky rolní (Equisetum arvense), Kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), Pampelišky lékařské (Taraxacum officinale), Lopuchu většího (Arctium lappa) a jablečný koncentrát

Koncentrát je bez chemické konzervace, cukru, přídavných látek a dochucovadel. Koncentrát je pouze pasterizován.

Dávkování

*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • Pro dospělého: 1 polévkovou lžíci koncentrátu přímo polkneme a zapijeme dostatečným množstvím vody/připravíme čaj tak, že naředíme 1 polévkovou lžíci koncentrátu teplou, převařenou vodou a postupně popíjíme
  • Užívejte 3x denně před jídlem/mezi jídly. Užívejte 3 týdny, poté si udělejte 1 týden pauzu.
  • Pro dítě: 1 kávová lzička – vhodné pro děti od 6 let
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Bylinné prostředky začnou působit na vaše tělo asi za 2-4 týdny. Proto je nutné užívat přírodní doplňky stravy dlouhodobě a pravidelně.


Proč užívat bylinné koncentráty?

Bylinný koncentrát je silný výluh z bylin, které se několik hodin luhují pomocí horké páry a silného podtlaku. Díky touto způsobu výroby se z bylin získá velká množství účinných látek. Koncentrát neobsahuje cukr, takže je vhodný i pro diabetiky. Neobsahuje žádné chemické a konzervační látky ani alkohol. Lze je užívat jako bylinný čaj nebo na lžičku.

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Serafin
  • EAN: 8595634801014
  • Další vlastnosti: Určení Muži. Určení Ženy. Použití Cholesterol. Použití Detoxikace. Použití Střeva. Použití Žaludek. Použití Zánětlivá onemocnění. Použití Játra. Použití Nadýmání. Použití Hubnutí. Použití Překyselení. Dle Problému Nevím, jestli jsem plodná/ý. Dle Problému Hormonální nerovnováha. .
Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml
Serafin čajový koncentrát překyselení 250 ml
216