Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva)

119 

Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) od skvělé a známé značky Trung Nguyen je k dostátní teď u nás za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) cenově vychází na 119 Kč.

Katalogové číslo: 175 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva) od této skvělé značky Trung Nguyen je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Chuť získaná z těchto malých a levných nerezových filtrů je nesrovnatelná. Nepotřebujete žádné papírové filtry, žádné složité nastavení přístroje, ani komplikované čištění. Mechanismus přípravy kávy je jednoduchý a zaručuje lahodný šálek kávy.Rozměry: 6,5 cm (výška) x 5,5 cm (průměr dna) Příprava Vietnamské kávy (stručně): Do kávového Phin filtru vložte cca 3 lžičky mleté kávy a lehce přitiskněte sítkem Filtr položte na šálek a mírně zvlhčete horkou vodou vloženou kávu Po cca 20ti sekundách můžete celý Phin filtr naplnit horkou vodou a přikrýt pokličkou Zhruba po 5 minutách dojde ke kompletnímu prokapání vody skrze kávu Odstraňte filtr a vychutnejte si kávu! Balení obsahuje: 1 phin filter.

 

Další informace

  • Značka: Trung Nguyen
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Filtrovaná káva (drip)
  • Katalogové číslo: 175
  • EAN:
Trung Nguyen Phin filtr na Vietnamskou kávu
Phin filtr na Vietnamskou kávu,Kávový Phin filtr (Vietnamská káva)
119