Nutriop – Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin, fisetin, Kurkumin, piperin – 1310mg

2790 

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin, fisetin, Kurkumin, piperin – 1310mg s pečetí kvality od UpLife lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Nutriop – Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin, fisetin, Kurkumin, piperin – 1310mg stojí u nás 2790 Kč.

Katalogové číslo: 0038 Kategorie: Štítek:

Popis

Nutriop – Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin, fisetin, Kurkumin, piperin – 1310mg od dodavatele s dlouholetou historií Nutriop – Velká Británie je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte bezpečně online.

Kombinace resveratrolu, quercetinu, kurkuminu a piperinu se často používá pro své antioxidační, protizánětlivé a zdravotní benefity. Všechny ingredience jsou testovány na kvalitu a čistotu a výrobky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy GMP (Good Manufacturing Practices).

Jeden z našich nejprodávanějších doplňků stravy Resveratrol s Quercetinem je oceňován pro své výhody. Nyní se posouváme o stupeň výš a přinášíme hned 5 v 1. Kombinace resveratrolu, quercetinu, kurkuminu a piperinu se často používá pro své antioxidační, protizánětlivé a zdravotní benefity. Značka Nutriop klade velký důraz na kvalitu svých produktů. Všechny ingredience jsou testovány na kvalitu a čistotu a výrobky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy GMP (Good Manufacturing Practices).

To nejlepší pro vaše tělo

5 v 1 užitečných látek pro tělo
Prvotřídní kvalita a výroba
Působí jako anti-aging molekula
Resveratrol s Quercetinem jako silné přírodní antioxidanty
Fisetin pro dominantnější senolytický účinek
Kurkumin pro boj s bakteriemi
Vysoká vstřebatelnost díky piperinu

Resveratrol s Quercetinem a fifetinem
 Quercetin v kombinaci s resveratrolem si vzájemně zvyšují vstřebatelnost a společné užívání těchto dvou suplementů je tak biohackerským majstrštykem. Oba jsou silné přírodní antioxidanty, jako polyfenoly patří mezi látky, které mají široké pole pozitivních účinků na lidský organisus. Obě látky najdeme v bobulovitém ovoci jako jsou borůvky, černý rybíz, acai. Množství účinné látky obsažené v běžně dostupných potravinách je ale bohužel velmi malé. Fisetin byl zkoumán pro svou roli v boji proti oxidačnímu stresu a zánětu. V kombinaci s Quercetinem vytváří dominantnější senolytický účinek.

Kurkumin a piperin
Kurkumin je koření s protizánětlivými vlastnostmi. Pochází z rostliny Curcuma Longa, známé spíše jako kurkuma, a pomáhá tělu v boji proti cizím vetřelcům a podporuje funkci mozku, pomáhá snižovat krevní tlak a pomáhá předcházet srdečním onemocněním. Piperin, získaný z Piper Nigrum, známějšího pod názvem černý pepř, je mimořádně účinný, pokud jde o zvýšení vstřebávání živin. To znamená, že všechny složky jsou díky piperinu ještě účinnější.

Kdo může Nutriop Resveratrol PLUS užívat?
okud trpíte jakýmkoli zdravotním problémem, konzultujte užívání spermidinu se svým lékařem. Užívání není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 18 let. 

Nežádoucí účinky – Na co si dát pozor?
Je velice důležité nebrat Resveratrol PLUS jako zázračnou pilulku nesmrtelnosti, ale jako jeden z dalších nástrojů, pomocí kterého je možné optimalizovat fungování našeho organismu. 

Dávkování
Balení obsahuje 30 kapslí. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně, maximálně 2. Resveratrol je látka rozpustná v tucích, proto ho doporučujeme užívat vždy v kombinaci např. se lžící oleje. Tuky zároveň vedou k produkci žluči a vedou k lepšímu vstřebávání kvercetinu ve střevě. Jedná se o doplněk stravy, není k určen k náhradě pestré stravy.

Co obsahuje Resveratrol PLUS od Nutriop?
Trans-Resveratrol, Quercetin dihydrát, Fisetin, Kurkurim, Piperin, Pullulan kapsle

Nutriční hodnoty
v 1 kapsli

Trans-Resveratrol extrakt
250 mg*

Quercetin dihydrát extrakt
100 mg*

Fisetin extrakt
50 mg*

Kurkurim extrakt
250 mg*

Piperin 99% extrakt
5 mg*

* Žádná zvláštní doporučení pro dávkování neexistujíUpozornění:Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin a doplňků stravy. Pro více informací můžete využít námi doporučené odkazy, nebo další veřejně přístupné zdroje. Při testování produktů v naší biohackingové praxi také používáme sebe-experimenty a různé způsoby měření. Neberte informace u tohoto produktu jako rady od svého lékaře a vždy k sobě a ke svému zdravotnímu stavu přistupujte zodpovědně.

 

Informace o produktu

  • Značka: UpLife
  • EAN: 0038
Nutriop - Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin
Nutriop – Velká Británie Nutriop® Resveratrol PLUS + Quercetin, fisetin, Kurkumin, piperin – 1310mg
2790