Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky,Bialetti Moka Express 3 moka konvice

589 

Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky,Bialetti Moka Express 3 moka konvice od této skvělé značky Bialetti , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky,Bialetti Moka Express 3 moka konvice aktuálně zrovna za 589 Kč.

Katalogové číslo: 8006363011624 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky,Bialetti Moka Express 3 moka konvice od společnosti s předním postavením na trhu Bialetti je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít.

Právem můžeme označit moka konvici Bialetti Moka Express za královnu mezi všemi moka kávovary. Ve stejném provedení se vyrábí již více než 80 let a stala se nejprodávanější moka konvicí na světě. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Bialetti Moka Express je vyrobena z potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou bialetky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 3 šálkyMateriál: hliník, plast Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce.

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 397
  • EAN: 8006363011624
Bialetti Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky
Moka konvice Bialetti Moka Express 3 šálky,Bialetti Moka Express 3 moka konvice
589