Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků,Bialetti Moka Express 12 šálků moka konvice

1299 

Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků,Bialetti Moka Express 12 šálků moka konvice od výrobce Bialetti je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků,Bialetti Moka Express 12 šálků moka konvice na našich stránkách za 1299 Kč.

Katalogové číslo: 8006363011662 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků,Bialetti Moka Express 12 šálků moka konvice od našeho známého výrobce Bialetti lze pořídit u nás za příznivou cenu.

Právem můžeme označit moka konvici Bialetti Moka Express za královnu mezi všemi moka kávovary. Ve stejném provedení se vyrábí již více než 80 let a stala se nejprodávanější moka konvicí na světě. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Bialetti Moka Express je vyrobena z potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou bialetky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 12 šálkůMateriál: hliník, plast Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce.

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 678
  • EAN: 8006363011662
Bialetti Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků
Moka konvice Bialetti Moka Express 12 šálků,Bialetti Moka Express 12 šálků moka konvice
1299