Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6

859 

Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6 od známé společnosti Bialetti , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6 aktuálně za 859 Kč.

Katalogové číslo: 8006363018944 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6 od značky s dobrým jménem Bialetti je k dostátní teď u nás za super cenu.

Právem můžeme označit moka konvici Bialetti Moka Express za královnu mezi všemi moka kávovary. Ve stejném provedení se vyrábí již více než 80 let a stala se nejprodávanější moka konvicí na světě. Nyní v krásném zeleno-červeném provedení, které zaujme na první pohled. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Bialetti Moka Express je vyrobena z potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou bialetky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 6 šálkůMateriál: hliník, plast Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce.

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 824
  • EAN: 8006363018944
Bialetti Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků
Moka konvice Bialetti Italia 6 šálků,Bialetti Moka Express Italia 6
859