Mlýnek Kaffia MOVE USB,Kaffia MOVE USB (bateriový elektrický mlýnek)

999 

Mlýnek Kaffia MOVE USB,Kaffia MOVE USB (bateriový elektrický mlýnek) od tohoto předního výrobce Kaffia je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Mlýnek Kaffia MOVE USB,Kaffia MOVE USB (bateriový elektrický mlýnek) – nyní nakoupíte za 999 Kč.

Katalogové číslo: 1844 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Mlýnek Kaffia MOVE USB,Kaffia MOVE USB (bateriový elektrický mlýnek) od této přední společnosti Kaffia – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Představujeme vám bateriový USB-C mlýnek na kávu, který vám umožní mlet čerstvou kávu téměř bez hnutí prstu, nepočítáme-li stisknutí tlačítka 🙂 USB mlýnek na kávu má vynikající poměr kvality a ceny. V kategorii elektrických mlýnků neexistuje za podobnou cenu nic podobného krom Timemore GO s dvojnásobnou cenou. Cenou je blízko sekáčkovým mlýnkům na kávu, které ovšem vůbec neumožňují nastavit hrubost mletí a melou takovým způsobem, že v mleté kávě jsou malé i velké částečky. To má zásadní dopad na chuť, kdy se malé extrahují rychle a větší časti zrnek málo, takže káva je pře extrahovaná, ale zároveň s plochou chutí. Tento elektrický mlýnek na kávu důsledně drtí kávová zrna mezi keramickými kameny. Mlýnek je tedy podstatně lepší než mlýnky na bázi sekáčků. Možnost nastavení hrubosti mletí je velké, ale jako u každého ručního mlýnku v této ceně jej nelze doporučit na mletí na espresso či velmi jemně na turka. Proto doporučujeme nastavení hrubosti cca od moka konvičky až po french press. Kameny: kónickéVýkon 13WKapacita: 1250 mAh lithiová baterieNapětí (V) 7.4Hmotnost: 402gVelikost: 7,5 X 7,5 X 18,6 cmTyp nabíjení: USB-C (Součástí není USB nabíječka ani USB nabíjecí kabel.)Zásobník na kávu cca 25g / 120ml.Součástí balení je i štěteček na čištění mlýnku. Mlýnek lze také snadno rozebrat a umýt vodou.

 

Další informace

  • Značka: Kaffia
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky > Elektrické mlýnky
  • Katalogové číslo: 1844
  • EAN:
Kaffia Mlýnek Kaffia MOVE USB
Mlýnek Kaffia MOVE USB,Kaffia MOVE USB (bateriový elektrický mlýnek)
999