Mlýnek Hario Mill Dome,Mlýnek Hario Mill Dome (CM-118C)

949 

Mlýnek Hario Mill Dome,Mlýnek Hario Mill Dome (CM-118C) s pečetí kvality od Hario je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Mlýnek Hario Mill Dome,Mlýnek Hario Mill Dome (CM-118C) ve výhodné slevě 949 Kč.

Katalogové číslo: 4977642707337 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Hario Mill Dome,Mlýnek Hario Mill Dome (CM-118C) od společnosti s výborným jménem Hario . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Ruční mlýnek Hario Mill Dome potěší každého, kdo má rád klasický design ručních mlýnků a současně luxusní a precizní provedení, na které jsme zvyklí u všech výrobků japonské firmy Hario. Hario Mill Dome je vyroben v oblíbené kombinaci tmavého dřeva a kovu a díky těmto materiálům si buďte jisti, že Vám mlýnek bude sloužit dlouhé roky. Mlýnek se stane ozdobou ať už moderní či tradiční kuchyně. Zcela praktická je násypka mlýnku, která je uzavíratelná a nehrozí tak, že Vám při mletí budou zrnka kávy odskakovat všude kolem.Mlecí ústrojí je stejně jako u ostatních mlýnku Hario vyrobeno z keramiky, díky které nebude chuť kávy nijak narušena a nebude docházet k sebemenšímu zahřívání. Namletá káva propadá do spodní části dřevěného těla mlýnku, která pojme až 35g namleté kávy. Výška: 18,3 cmŠířka: 9,5 cmKapacita mlýnku: 35 g

 

Další informace

  • Značka: Hario
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 572
  • EAN: 4977642707337
Hario Mlýnek Hario Mill Dome
Mlýnek Hario Mill Dome,Mlýnek Hario Mill Dome (CM-118C)
949