Kávovar Moccamaster One Cup bílý,Moccamaster One Cup Technivorm bílý

4990 

Kávovar Moccamaster One Cup bílý,Moccamaster One Cup Technivorm bílý od tohoto předního výrobce Technivorm je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Kávovar Moccamaster One Cup bílý,Moccamaster One Cup Technivorm bílý – zboží máme ted u nás za 4990 Kč.

Katalogové číslo: 8712072692183 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kávovar Moccamaster One Cup bílý,Moccamaster One Cup Technivorm bílý od předního výrobce Technivorm je právě teď u nás za super cenu.

Pokud milujete filtrovanou kávu a chcete si domů pořídit opravdu ten nejlepší domácí překapávač, vsaďte na kávovary řady Moccamaster holandské značky Technivorm. Jako jedny z mála domácích kávovarů splňují přísné standardy mezinárodních kávových institucí SCAA, SCAE a ECBC. Filozofií zakladatele Geralda Clementa Smithe bylo vytvořit vysoce kvalitní kávovar, který jednoduše připraví tu nejlepší kávu. Dnes po více jak 50 letech zkušeností připravují kávovary řady Moccamaster kávu odpovídající standardu Gold Cup. Problémem většiny dostupných překapávačů je to, že nedokáží udržovat stálou teplotu 92-96°C po celou dobu extrakce. Výsledná káva je potom téměř bez chuti, bez výrazného těla a bez aroma. Čerstvě namletá výběrová káva si zaslouží naprosto jinou pozornost. Technivorm Moccamaster One Cup není pouze zmenšená verze legendárního kávovaru Moccamaster! Kávovar One Cup je konstrukčně upraven tak, aby si zachoval všechny přednosti většího bratra a zároveň dokonale připravil 1 porci kávy, která většímu bratrovi z konstrukčního hlediska dělá problém. Správná extrakce je zajištěna celkově nižším průtokem vody pro extrakci kávy. Původní sprcha s několika otvory byla totiž nahrazena nerezovou trubičkou, která je pro menší množství kávy vhodnější a která vodu doprostřed papírového filtru s mletou kávou dávkuje mnohem přesněji. Díky silnému měděnému topnému tělesu (1200W) umí Moccamaster přivést vodu k varu během několika vteřin a až 300ml dokonalé filtrované kávy Vám vykouzlí během 4 minut. Káva je přitom výjimečné chuti, má plné tělo a bohaté aroma. Naprosto zásadní vlastností je u tohoto kávovaru schopnost udržovat stálou teplotu 92-96°C po celou dobu extrakce. Rovnoměrné zalévání malého množství kávy pak zajišťuje speciální rotační hlavice. Pod plastový trychtýř s filtrem stačí vložit oblíbený hrnek a káva překape přímo do něj. Nemusíte se obávat ani složitosti celého zařízení. Kávovar má pouze jedno tlačítko pro vypnutí a zapnutí a disponuje funkcemi automatického vypnutí po přefiltrování kávy. Praktická je také podložka pod hrnek, která se dá snadno vyjmout. Kávovary Moccamaster jsou vyráběny ručně v Holandsku a je zde kladen velký důraz na kvalitu a původ materiálů. Díky opravdu poctivé práci je možné na tyto kávovary dávat standardní záruku 5 let. Správný poměr pro přípravu filtrované kávy v Moccamasteru je 60g kávy na 1l vody. Vždy doporučujeme používat čerstvě praženou a těsně před přípravou namletou kávu. Jedině tak docílíte toho nejlepšího vysledku. Součástí balení jsou také 2 praktické bílé keramické hrnky se silikonovou objímkou, díky které se nemusíte bát uchopit ani horký hrnek. Dále držák na šálky a 80 kávových filtrů. Barva: bílá Výkon: 1200W Rozměry: 36x18x32 cm Výrobce: Technivorm Materiál: nerezová ocel Doporučená příprava: 60g / 1l

 

Další informace

  • Značka: Technivorm
  • Kategorie: E-SHOP > Kávovary
  • Katalogové číslo: 1294
  • EAN: 8712072692183
Technivorm Kávovar Moccamaster One Cup bílý
Kávovar Moccamaster One Cup bílý,Moccamaster One Cup Technivorm bílý
4990