Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT),Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT)

149 

Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT),Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT) od tohoto výrobce Kaffia je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT),Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT) právě nyní za bezkonkurenční cenu 149 Kč.

Katalogové číslo: 1820 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT),Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT) od výrobce Kaffia lze zakoupit u nás za příznivou cenu.

Baristická pomůcka WDT (Weiss Distribution Technique) je zásadním prvkem pro vytvoření dokonalého espresa. Díky svému jedinečnému designu a kvalitnímu materiálu pomůže WDT rovnoměrně rozprostřít mletou kávu v portafiltru, což umožní dokonalou extrakci a zvýší kvalitu výsledného espressa. S použitím WDT můžete zlepšit své baristické dovednosti a vytvořit perfektní šálek espressa s vynikající chutí a aroma. S tímto praktickým nástrojem se stanete opravdovým baristou a posunete své umění na novou úroveň. Objednejte si nyní WDT distributor a začněte tvořit nezapomenutelné kávové zážitky pro své přátele či zákazníky!

 

Další informace

  • Značka: Kaffia
  • Kategorie: E-SHOP > Kávovary
  • Katalogové číslo: 1820
  • EAN:
Kaffia Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT)
Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT),Jehlový distributor kávy Kaffia (WDT)
149