Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků),Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica

1949 

Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků),Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica od tohoto skvělého výrobce Hario lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků),Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica levně za 1949 Kč.

Katalogové číslo: 4977642503274 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků),Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica od značky se skvělou pověstí Hario je u nás za výhodnou cenu.

Jste-li opravdovými kávovými fajnšmekry a toužíte po zcela originální přípravě naprosto čisté dokonale filtrované kávy, zamilujete si přípravu kávy ve Vacuum Potu, díky kterému si budete chvíli připadat jako v chemické laboratoři. Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica od mistra sklářského umění japonské firmy Hario Vám připraví nejen skvělou kávu, ale také fantastickou podívanou, kterou ohromíte každého ať už v kavárně, či u Vás doma. Zahřátím vody ve spodní nádobě začne skutečně demonstrace přírodních fyzikálních zákonů, kdy voda díky rozpínavosti stoupá do horní baňky, kde dojde k samotné extrakci a snížením plamenu na kahanu se voda opět vrací do spodní nádoby, bez kávové sedliny, zato však s plnou a čistou chutí. Značka Hario je špičkou je svém oboru, proto se můžete spolehnout na precizní provedení, tepluvzdorné sklo a kvalitní provedení kovových i plastových částí. Objem: 600ml Výška: 40 cm Šířka: 30 cm Hloubka: 20 cm Váha: 1,8 kg Obsahuje: Vacuum Pot, hořák, odměrku a míchátko v jednom, látkový filtr Stačí dokoupit líh. Více o této metodě přípravy kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy Vacuum Pot!

 

Další informace

  • Značka: Hario
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Vacuum poty
  • Katalogové číslo: 207
  • EAN: 4977642503274
Hario Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků)
Vacuum Pot Hario TCA-5 (5 šálků),Vacuum Pot Hario TCA-5 Technica
1949