Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml,Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml

589 

Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml,Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml od výrobce s dobrým jménem Bialetti je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml,Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml , zboží pořídíte ted u nás za 589 Kč.

Katalogové číslo: 8002617001991 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml,Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml od tohoto předního výrobce Bialetti , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně.

Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema si zamilují všichni vyznavači mléka v kávě, či v jiných nápojích. Mléko si však už dávno nemusíte nalévat studené z láhve. Díky stylovému šlehači z něj během pár minutek vykouzlíte krásně hustou jemnou mléčnou pěnu, která je okamžitě připravená k nalití do kávy. Šlehač Bialetti Tuttocrema je vyroben z kvalitního potravinářského hliníku a mléko v něm můžete ohřívat na všech typech vařičů, kromě indukčních. Pěnu ale vytvoříte i ze studeného mléka. Vnitřek napěňovače je z teflonu, a má tak zcela nepřilnavý povrch. Píst, kterým se mléko napěňuje je zdvojené, dosáhnete tak lepších výsledků, než s jinými napěňovači. Postup: Naplňte napěňovač do 1/3 objemu a mléko v něm můžete zahřát (nemělo by vařit). Zahřívejte bez víčka a pístu. Poté stlačujte píst několikrát nahoru a dolu a ucítíte jak mléko pomalu houstne. Pokud necháte pěnu ještě 1-2 minuty odstát, bude ještě o něco hustější. Mléčná pěna je hotová a bude překvapeni, jak skvělého výsledku dosáhnete. Objem: 166ml- jedná se o objem nádoby pro nalití mléka, samotná nádoba je 3x větší

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Příslušenství > Napěňovače mléka
  • Katalogové číslo: 657
  • EAN: 8002617001991
Bialetti Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml
Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml,Napěňovač mléka Bialetti Tuttocrema 166ml
589