Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice hnědá

2499 

Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice hnědá od přední značky G.A.T. je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice hnědá levně za cenu 2499 Kč.

Katalogové číslo: 675 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice hnědá od skvělé a známé značky G.A.T. je u nás k dispozici opravdu výhodně.

Elektrická moka konvička G.A.T. Vintage italské značky G.A.T. je perfektním pomocníkem každého pořádného kávomila. Pokud toužíte po oblíbené kávě i na místech, kde nemůžete používat klasickou moka konvičku, jako třeba na chatě, na cestách či v práci, tuhle konvičku si jednoduše zamilujete. Ale svoje přednosti Vám ukáže i u Vás doma třeba hned z rána. Díky integrovanému časovači snadno nastavíte čas, ve který Vás konvička zapípáním vzbudí a v ten moment je také připravena čerstvá káva, jejíž teplotu bude konvička udržovat ještě 30 minut, kdyby Vám to vstávání přeci jenom trochu trvalo 🙂 Konvička má 2 režimy. Jeden automatický, kdy Vám kávu připraví v čas, který si nastavíte. Nebo manuální, kdy jednoduše konvičku zapnete a ona Vám kávu okamžitě připraví. Díky redukci, která je součástí balení si v konvičce snadno uděláte i menší množství kávy než je udávaných 6 šálků. Konvička je tedy vhodná pro přípravu 4-6 šálků kávy. Konvička se používá výhradě v elektrické síti nikoliv na sporácích. Objem: 300 ml Příkon: 400W Materiál: potravinářský hliník, plast

 

Další informace

  • Značka: G.A.T.
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 675
  • EAN:
G.A.T. Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá)
Moka konvice G.A.T. Vintage 4-6 šálků (hnědá),G.A.T. Vintage 4-6 elektrická moka konvice hnědá
2499