Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků,Bialetti Moka Express 9 moka konvice

989 

Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků,Bialetti Moka Express 9 moka konvice od značky s dobrým jménem Bialetti , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků,Bialetti Moka Express 9 moka konvice – nyní zakoupíte od 989 Kč.

Katalogové číslo: 8006363011655 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků,Bialetti Moka Express 9 moka konvice od tohoto skvělého výrobce Bialetti je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Právem můžeme označit moka konvici Bialetti Moka Express za královnu mezi všemi moka kávovary. Ve stejném provedení se vyrábí již více než 80 let a stala se nejprodávanější moka konvicí na světě. Pokud Vás zajímá, kdo se skrývá za "malým mužem s knírkem", kterého uvidíte na každém modelu, jedná se právě o podobiznu Alfonse Bialettiho, který v roce 1933 vynalezl moka kávovar. Jednoduše chtěl svoje výrobky odlišit, tak proč ne zrovna svojí postavičkou 🙂 Bialetti Moka Express je vyrobena z potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou bialetky celosvětově tak oblíbené. Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 9 šálkůMateriál: hliník, plast Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické a elektrické vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce.

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 415
  • EAN: 8006363011655
Bialetti Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků
Moka konvice Bialetti Moka Express 9 šálků,Bialetti Moka Express 9 moka konvice
989