Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ,Moka konvice Bialetti Brikka Induction 4 šedá

1169 

Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ,Moka konvice Bialetti Brikka Induction 4 šedá od skvělého výrobce Bialetti je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ,Moka konvice Bialetti Brikka Induction 4 šedá – nyní pořídíte za super cenu 1169 Kč.

Katalogové číslo: 8006363035996 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ,Moka konvice Bialetti Brikka Induction 4 šedá od spolehlivé značky Bialetti – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Bialetti Brikka je jediným moka kávovarem, který je oproti jiným vylepšen o patentovaný ventil, díky kterému moka konvička pracuje více podobně jako espresso kávovar. Díky ventilu vám u vaší oblíbené kávy vytvoří Brikka i hezkou krému (pěnu), na kterou jste zvyklí z kaváren. Ale nejen to. Větší tlak zajišťuje zajišťuje i kratší extrakci, a tak káva protéká konvičkou pouze cca 20 sekund a nedochází na rozdíl od klasické moka konvice k přeextrahovaní kávy. Také tlak je s Brikkou díky ventilu větší a blíží se tak přípravě espressa. Bialetti Brikka je vyrobena z potravinářského hliníku a pohodlná rukojeť je z plastu. Nádobí z hliníku bývá neoblíbené, v tomto případě to však není na místě. Vnitřek kávovaru se po čase používání potáhne patinou, a nasaje chuť kávy. Právě kvůli této chuti a jednoduchosti celého ústrojí jsou "Bialetky" celosvětově tak oblíbené. Nyní oblíbenou hliníkovou variantu můžou využít i majitelé indukčního sporáku! Spodní nádoba je totiž z magnetické nerezy 🙂 Více o přípravě silné kávy pomocí moka konvice najdete v naší sekci Příprava kávy – moka konvice. Vhodná pro: 4 šálkyMateriál: hliník, nerezová ocel, plastBarva: stříbrná, šedáObjem: 170ml Konvička je vhodná pro plynové, sklokeramické i indukční vařiče. Není vhodná pro mytí v myčce. Upozornění: pro tento typ moka konvičky volte těsnění: Bialetti hliníkový kávovar 6 šálků.

 

Další informace

  • Značka: Bialetti
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Moka konvičky
  • Katalogové číslo: 1581
  • EAN: 8006363035996
Bialetti Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ
Moka konvice Bialetti Brikka →Induction← 4 šálky ŠEDÁ,Moka konvice Bialetti Brikka Induction 4 šedá
1169