Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný,Elektrický mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný

2790 

Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný,Elektrický mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný od známého dodavatele Wilfa je k dostátní teď u nás za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný,Elektrický mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný aktuálně zrovna za 2790 Kč.

Katalogové číslo: 7044876057686 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný,Elektrický mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný od známé kvalitní značky Wilfa je nyní k dostání výhodně za super cenu.

Elektrický mlýnek Wilfa Svart od norské značky Wilfa je vysoce kvalitní profesionální elektrický mlýnek pro zkušené ale i začínající domácí baristy. Stejně jako všechny kvalitní elektrické mlýnky má i tento mlecí kameny z kvalitní oceli. Zrna nejsou sekána, ale jsou drcena jedno o druhé. Mlecí kameny jsou robustní a zajišťují rychlé a dokonalé mletí. Hlavní předností mlýnku Wilfa Svart je citlivé nastavení hrubosti mletí (cca 70 stupňů od jemného po hrubé). Mlýnek Wilfa Svart v kostce: Příkon: 160W Profesionální mlýnek s ocelovými kameny Kapacita: 250g Funkce časovače do 30 sekund (namele Vámi požadovaný objem) Tělo z nerezové oceli Vyjímatelný zásobník na kávu z plastu s UV filtrem Tlačítko vypnutí / zapnutí Integrovaný prostor pro kabel 4 doporučené hrubosti dle typu přípravy kávy – Moka konvice, Aeropress, Filtrovaná káva a French Press (není vhodný pro mletí na espresso, nebo tureckou kávu) Protiskluzové nožičky Rozměry (vxšxh): 28 x 16 x 9 cm Hmotnost: 1960g Doporučeno European Coffee Brewing centre Vyrobeno v Norsku

 

Další informace

  • Značka: Wilfa
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 458
  • EAN: 7044876057686
Wilfa Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný
Mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný,Elektrický mlýnek Wilfa Svart WSCG-2 stříbrný
2790