Mlýnek Lodos RONDO světlý,Mlýnek – Lodos Rondo (světlý)

861 

Mlýnek Lodos RONDO světlý,Mlýnek – Lodos Rondo (světlý) od této skvělé značky Lodos , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Mlýnek Lodos RONDO světlý,Mlýnek – Lodos Rondo (světlý) momentálně k dispozici za 861 Kč.

Katalogové číslo: 8590280053152 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Lodos RONDO světlý,Mlýnek – Lodos Rondo (světlý) od předního výrobce Lodos je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Co kus to originál. To je série Lodos Rondo. Tyto mlýnky z bukového dřeva se zhotovují z velké části ručně, čili každý kus je trošku odlišný. Dřevo se ručně lakuje a případně moří do příslušného odstínu. Vnitřní ústrojí je pak poniklované a mlecí kameny jsou zhotoveny z kalené oceli. Na celý mlecí systém je poskytována záruka 10 let. Mlýnek se bude vyjímat jak v moderních, tak v tradičně pojatých domácnostech. Vysoce kvalitní mlýnek za víc než rozumnou cenu od tradiční české firmy Lodos. Pokud chcete vysoce funkční mlýnek na kávu a za příznivou cenu, tak tento mlýnek je právě pro Vás! Výška: 19 cm Průměr: 9 cm Vzor: světlé dřevo, buk 10 LET ZÁRUKA OD TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY LODOS!

 

Další informace

  • Značka: Lodos
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 150
  • EAN: 8590280053152
Lodos Mlýnek Lodos RONDO světlý
Mlýnek Lodos RONDO světlý,Mlýnek – Lodos Rondo (světlý)
861