Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý,Mlýnek – Lodos Nostalgie (tmavý)

1526 

Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý,Mlýnek – Lodos Nostalgie (tmavý) od známé společnosti Lodos je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý,Mlýnek – Lodos Nostalgie (tmavý) zrovna nyní za cenu 1526 Kč.

Katalogové číslo: 375 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý,Mlýnek – Lodos Nostalgie (tmavý) od společnosti s dlouholetou tradicí Lodos je u nás za bezkonkurenční cenu.

Ruční mlýnek Lodos Nostalgie zaujme vedle svého tradičního vzhledu i zajímavým okénkem na kávu. Tělo mlýnku je zhotoveno z bukového dřeva v tmavém odstínu. Vrchní díl je vyroben z pomosazeného kovu. Tyto mlýnky z bukového dřeva se zhotovují z velké části ručně, čili každý kus je trošku odlišný. Dřevo se ručně lakuje a případně moří do příslušného odstínu. Vnitřní ústrojí je pak poniklované a mlecí kameny jsou zhotoveny z kalené oceli. Na celý mlecí systém s nastavitelnou hrubostí mletí je poskytována záruka 10 let. Mlýnek se bude vyjímat jak v moderních, tak v tradičně pojatých domácnostech. Vysoce kvalitní mlýnek za víc než rozumnou cenu od tradiční české firmy Lodos. Pokud chcete vysoce funkční mlýnek na kávu a za příznivou cenu, tak tento mlýnek je právě pro Vás! Výška: 23 cm Šířka: 12,5 cm Vzor: buk, tmavé provedení 10 LET ZÁRUKA OD TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY LODOS!

 

Další informace

  • Značka: Lodos
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 375
  • EAN:
Lodos Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý
Mlýnek Lodos NOSTALGIE tmavý,Mlýnek – Lodos Nostalgie (tmavý)
1526