Mlýnek Lodos MOZART cibulák,Mlýnek – Lodos Mozart (cibulák)

1698 

Mlýnek Lodos MOZART cibulák,Mlýnek – Lodos Mozart (cibulák) od skvělé značky Lodos je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Mlýnek Lodos MOZART cibulák,Mlýnek – Lodos Mozart (cibulák) za bezkonkureční cenu 1698 Kč.

Katalogové číslo: 8590280057310 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Lodos MOZART cibulák,Mlýnek – Lodos Mozart (cibulák) od známé značky Lodos . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Tento mlýnek je skutečně tím pravým ořechovým do každé tradiční domácnosti. Mlýnek je zhotoven z pravého českého porcelánu z Dubí. Vnitřní ústrojí je pak poniklované a mlecí kameny jsou zhotoveny z kalené oceli. Na celý mlecí systém je poskytována záruka 10 let. Mlýnek nabízíme ve vzoru Cibulák, perfektně tak zapadne do stávající kolekce tradičního českého porcelánového nádobí. Bude se však krásně vyjímat i v moderních domácnostech coby zástupce tradičních českých hodnot a historie. Porcelánové tělo vyrábí firma Český porcelán, a.s. z Dubí. Vysoce kvalitní tradiční mlýnek na kávu za víc než rozumnou cenu od tradiční české firmy Lodos. Pokud chcete vysoce funkční mlýnek na kávu a za příznivou cenu, tak tento mlýnek je právě pro Vás! Výška: 21 cm Šířka: 11 cm Vzor: cibulák 10 LET ZÁRUKA OD TRADIČNÍ ČESKÉ FIRMY LODOS!

 

Další informace

  • Značka: Lodos
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 290
  • EAN: 8590280057310
Lodos Mlýnek Lodos MOZART cibulák
Mlýnek Lodos MOZART cibulák,Mlýnek – Lodos Mozart (cibulák)
1698