Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB),Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB)

729 

Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB),Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB) zboží dodává Hario , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB),Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB) za super cenu 729 Kč.

Katalogové číslo: 4977642707733 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB),Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB) od dodavatele s dobrým jménem Hario . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Jednoduchý, elegantní a přitom mimořádně praktický a kvalitní, takový je ruční mlýnek na kávu Hario Skeron PLUS z dílny japonské značky Hario. Tento mlýnek má několik pro, díky kterým se pro koupi rozhodnete velice rychle. Mlýnek se díky ergonomickému tvaru velice snadno drží v ruce a mletí je tak velice pohodlné. Spodní část mlýnku je vybavena protiskluzovou podložkou z odolné pryže, která zajistí, že Vám mlýnek při mletí nebude skákat ani na kluzkém povrchu. Průhledná skleněná nádobka na mletou kávu je vybavena víčkem, takže ji můžete využít pro uskladnění kávy pro pozdější použití. Vejde se do ní až 100 g kávy. Velkým plusem je velice snadno nastavitelná hrubost mletí, kterou nastavíte pouhým pootočením matice pod kličkou, buď po nebo proti směru hodinových ručiček. Mlecí mechanismus je vyroben z keramiky, a je velice snadno omyvatelný. Stejně jako ostatní výrobky Hario je i mlýnek Skerton PLUS vyroben z kvalitní nerezové oceli a je zde vysoký podíl ruční práce. Naproti původní verzi je mlýnek Hario Skerton PLUS vybaven stabilizační destičkou spodního kamene pro ještě přesnější mletí. Nyní v elegantním černém provedení. Rozměry bez kličky: šírka cca 9,5cmvýška cca 18cm

 

Další informace

  • Značka: Hario
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 874
  • EAN: 4977642707733
Hario Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB)
Mlýnek Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB),Hario SKERTON PLUS (MSCS-2DTB)
729