Mlýnek Fellow ODE elektrický,Elektický mlýnek Fellow ODE

7999 

Mlýnek Fellow ODE elektrický,Elektický mlýnek Fellow ODE od spolehlivého výrobce Fellow – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Mlýnek Fellow ODE elektrický,Elektický mlýnek Fellow ODE , zboží pořídíte ted u nás za 7999 Kč.

Katalogové číslo: 1276 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Fellow ODE elektrický,Elektický mlýnek Fellow ODE od společnosti se zárukou kvality Fellow – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu.

Proč si pořídit tento mlýnek? Přesné a snadné nastavení mletí. Můžete si vybrat z 31 stupňů hrubosti v závislosti na použité metodě vaření kávy, například pro aeroPress, dripper, chemex, french Press nebo cold Brew. Otočným kolečkem si snadno zvolíte program. Zásobník pojme až 80 gramů kávy a pokud v něm zrnka dojdou, mletí se automaticky zastaví. Ploché mlecí kameny měří 64 mm a jsou z nerezové oceli, zaručí tedy rovnoměrné a rychlé mletí. Snadný přístup ke kamenům zajistí snadnou údržbu. Nádobka na kávu drží na místě pomocí magnetů a to přispívá ke snížení hluku při mletí. Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníku a základna z plastu. Fellow ODE se stane krásným doplňkem vaší kuchyně díky minimalistickému, industriálnímu designu a díky úsporným rozměrům (23,9 cm x 10,5 cm x 24,1 cm) se vejde téměř kamkoliv. Mlýnek Fellow ODE v kostce: Příkon: 220V, EU zástrčka Mlecí kameny: nerezová ocel Kapacita: 80g AUTO STOP: Funkce automatického vypnutí Materál: Tělo z hliníku, zákaldna z plastu Mletí: 31 možností hrubosti mletí Rozměry (vxšxh): 23,9 cm x 10,5 cm x 24,1 cm Hmotnost: 4500g

 

Další informace

  • Značka: Fellow
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 1276
  • EAN:
Fellow Mlýnek Fellow ODE elektrický
Mlýnek Fellow ODE elektrický,Elektický mlýnek Fellow ODE
7999