Filtr Able Fine pro Aeropress,Kovový filtr Able Fine pro Aeropress

399 

Filtr Able Fine pro Aeropress,Kovový filtr Able Fine pro Aeropress značky s tradicí a dobrou pověstí Able Brewing Equipment je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Filtr Able Fine pro Aeropress,Kovový filtr Able Fine pro Aeropress stojí ted u nás 399 Kč.

Katalogové číslo: 040232224447 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Filtr Able Fine pro Aeropress,Kovový filtr Able Fine pro Aeropress od společnosti s předním postavením na trhu Able Brewing Equipment je právě teď za super cenu.

Filtr Able vyrobený ze 100% nerezové oceli je fantastickou alternativou klasickým papírovým filtům pro kávovar >>Aeropress<<. Díky kovovému provedení se vyhnete neustálému dokupování papírových filtrů, což bude jednak mnohem úspornější a také ekologičtější řešení. Able filtr dodáváme i ve variantě Standard. Able filtr Fine se vyznačuje tím, že otvory v něm jsou menší (asi o 1/3), extrakce tak probíhá delší dobu a do nápoje se nedostane téměř žádná kávová sedlina. Rozdíl oproti papírovému filtru bude ten, že kov zachycuje méně kávových olejů než papír. Váš výsledný nápoj bude tedy hutnější a plnější chuti. Materiál: nerezová ocel Vyrobeno v USA

 

Další informace

  • Značka: Able Brewing Equipment
  • Kategorie: E-SHOP > Příslušenství > Kávové filtry
  • Katalogové číslo: 457
  • EAN: 040232224447
Able Brewing Equipment Filtr Able Fine pro Aeropress
Filtr Able Fine pro Aeropress,Kovový filtr Able Fine pro Aeropress
399