Dripper Mr. Clever Dripper,Mr. Clever Dripper 530ml

679 

Dripper Mr. Clever Dripper,Mr. Clever Dripper 530ml od společnosti s výborným jménem Glowbeans je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Dripper Mr. Clever Dripper,Mr. Clever Dripper 530ml právě nyní za 679 Kč.

Katalogové číslo: 4715838467777 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dripper Mr. Clever Dripper,Mr. Clever Dripper 530ml od kvalitního výrobce Glowbeans – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu.

Mr. Clever Dripper nadchne doslova každého, kdo si rád pochutná na kvalitní filtrované kávě. Nadchne i zaryté milovníky klasického turka! Pan chytrý dripper v soubě kloubí jednak výhody french pressu a současně výhody klasického V60 dripperu. Díky patentovanému ventilu ve spodní částí Clever Dripperu můžete narozdíl od klasického dripperu kávu louhovat po Vámi stanovenou dobu stejně jako v případě french pressu. Jakmile potom položíte Clever Dripper na hrníček, ventil se automaticky otevře a káva proteče. Výslednou chuť a plnost kávy tak můžete krásně ovládat. Díky papírovému filtru je káva naprosto čistá. Společně s drippem doporučujeme zakoupit i >>papírové filtry Melitta original 1×4<<. Pro úplně dokonalou přípravu doporučujeme i >>konvici na vodu Hario Buono<<, díky které zajistíte, že proud vody bude při zalévání stejnoměrný. Více o přípravě překapávané kávy se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – filtrovaná káva. Materiál: plastBarva: čiráObjem: 530 mlRozměry: výška 14 cm, horní průměr 13 cm

 

Další informace

  • Značka: Glowbeans
  • Kategorie: E-SHOP > Alternativní přípravy > Filtrovaná káva (drip)
  • Katalogové číslo: 474
  • EAN: 4715838467777
Glowbeans Dripper Mr. Clever Dripper
Dripper Mr. Clever Dripper,Mr. Clever Dripper 530ml
679