Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g,Urnex Dezcal odvápňovač 28g prášek

39 

Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g,Urnex Dezcal odvápňovač 28g prášek od přední společnosti Urnex Brands je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g,Urnex Dezcal odvápňovač 28g prášek ve skvělé akci za 39 Kč.

Katalogové číslo: 476 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g,Urnex Dezcal odvápňovač 28g prášek od tohoto předního výrobce Urnex Brands je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Urnex Dezcal je profesionální přípravek americké značky Urnex pro odvápnění (odstranění vodního kamene) domácích i profesionálních espresso kávovarů. Využití najde nejen u kávovarů, ale například i u rychlovarných konvic. Urnex Dezcal je bezpečný a biologicky odbouratelný přípravek o jehož nezávadnosti svědčí certifikace organizace NSF (www.nsf.org). Dezcal nepoškozuje těsnění ani spoje kávovaru. Návod k použití: Program na odvápnění: Smíchejte obsah sáčku s 500 ml horké vody. Roztok nalijte do nádržky kávovaru a spusťte program odvápnění. Nechejte roztok projít celým kávovarem. Po skončení nádržku vypláchněte, naplňte čistou vodou a opět nechejte projít kávovarem. Lázeň: Smíchejte obsah sáčku s 1l vody a všechny součásti ponořte do lázně na 30 minut. Poté vyjměte a důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody.

 

Další informace

  • Značka: Urnex Brands
  • Kategorie: E-SHOP > Kávovary > Čisticí prostředky
  • Katalogové číslo: 476
  • EAN:
Urnex Brands Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g
Čistící prostředek Urnex Dezcal 28g,Urnex Dezcal odvápňovač 28g prášek
39