ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3×15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2×90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g

1339 

ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3×15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2×90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g od tohoto skvělého výrobce Adiel je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3×15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2×90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g momentálně v akci za 1339 Kč.

Katalogové číslo: 728 Kategorie: Štítek:

Popis

ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3×15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2×90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g od skvělého výrobce Adiel – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

INTENZIVNÍ VITALITA MUŽE –  2 měsíční sada pro muže

Sada Intenzivní vitalita muže obsahuje známou bylinu Kotvičník zemní, nebo-li (Tribulus terrestris), který je vhodný pro podporu normálního stavu pohlavních orgánů, hormonální aktivity a celkového reprodukčního systému. Podporuje správnou funkci močové soustavy. Napomáhá udržet a posílit tělový a svalový tonus. Dodává energii a sílu a zároveň posiluje obranyschopnost lidského organismu. Tato bylina prospívá také činnosti kardiovaskulárního systému, srážení krve a podílí se na jejím čištění. Kotvičník zemní udržuje normální činnost nervového  a dýchacího systému.
Maca peruánská je známá jako řeřicha peruánská a je řazena mezi superpotraviny s účinkem na plodnost, hormonální systém, vitalitu a vytrvalost. Maca také zároveň podporuje duševní i fyzické zdraví.

Sada obsahuje:

 1. ADIEL Kotvičník Čaj  3 x 15 sáčků
 2. ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2 x 90 kapslí
 3. ADIEL Maca 100% pure prášek 400 g

Hledáte vhodný balíček pro ženu? Vyzkoušejte sadu pro ženu s bylinnými čaji dle Ludmily Mojžíšové. Věděli jste, že své šance na početí můžete zvýšit i správnou sexuální polohou? Přečtěte si více v našem článku na téma – Které milostné polohy zvyšují šance na početí?

 


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 

Dávkování a způsob užití

Kotvičník čaj v sáčcích 2,5g – doplněk stravy

*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Nálevový sáček přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
 • Užívejte 1-2 sáčky denně, ideálně na lačno (před jídlem), čaj připravujte vždy čerstvý.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E – doplněk stravy

*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Užívejte 2 – 3  kapsle denně, ideálně před jídlem, zapijte dostatečným množstvím vody.
 • Neužívejte večer, mírně stimuluje, nepřekračujte tuto doporučenou denní dávku.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.

Maca 100% pure prášek 400g – doplněk stravy

*DDD – Doporučené denní dávkování/RVH – Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

 • Začnete s ½ lžičkou prášku denně, prášek rozmíchejte ve vodě, džusu, nebo mléce a nechte 5-10 minut stát.
 • Dávku postupně zvyšujte na doporučenou 1-2 kávovou lžičku denně.
 • Neužívejte večer, mírně stimuluje, nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Více informací naleznete v detailu produktu ZDE.


Upozornění

Kotvičník zemní není vhodný pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Kotvičník zemní je potravinovým doplňkem stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. 

Maca peruánská není vhodná pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Maca  je potravinovým doplňkem stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy.  

 

 

Informace o produktu

 • Značka: Adiel
 • EAN: 728
 • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3x15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2x90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g
ADIEL intenzivní vitalita muže 3 produkty ADIEL Kotvičník čaj 3×15 sáčků ADIEL Kotvičník zemní FORTE s vitamínem E 2×90 kapslí ADIEL Maca 100% pure v prášku 400g
1339